Rychlokresby

Od září 2021 Vám předávám informace také formou automatické kresby. 
Celá práce spočívá v tom, že dostanu impuls zasednout a malovat odpověď nebo radu, kterou máme aktuálně znát. Mnohdy se stane, že ani dopředu nevím, čeho se vzkaz bude přesně týkat. Nicméně sdělení. které se postupně odhaluje s dokončující se kresbou, pro Vás v závěru videa rozklíčím.

A jak to funguje energeticky?

Před každou kresbou se napojím na otázku.  Otázky pro Vás vnímám s odstupem i několika dní, někdy i hodin. dopředu. Jakmile nabydu jistoty, že se jedná o správné načasování, poprosím o pomoc své a naše duchovní pomocníky, připravím si pomůcky - kameny, svíčky, vonné tyčinky, pastelky a spustím video. Vy tak sledujete moji práci de facto online. Žádný tah není předem připraven. Já v moment kreslení sloužím jako prostředník, kterému bylo umožněno pro Vás sdělovat.

Je to krásná práce s energiemi, a tak je z mé strany vyžadována naprostá poctivost, čistota, bez možnosti jakéhokoliv ovlivňování mou vlastní vůlí. Je to o sebedisciplině i pokoře ke sdělované zprávě.

Tuto práci vykonávám nezištně, pro sebe i pro Vás, ve svém volném čase.

Každé video je platné po jeho rozkliknutí, ať je to v jakémkoliv čase. Pokud Vás tedy táhne si video pustit i v jiný rok či měsíc, než bylo zveřejněno, je i tak pro Vás zrovna aktuální. 

Naslouchejte své intuici a svému vnitřnímu vedení.

Pokud Vás láká si videa přehrávat a následovat je postupně v čase, jak je zveřejňuji, znamená to, že jste na vlně mého duchovního učení a můžete tak skrze mne dostávat informace obohacující Váš osobní duchovní vývoj.

Věřím, že tímto způsobem můžeme společně tvořit a pracovat na svém duchovním pokroku a rozšiřovat tak své vědomí.


Pro osobní vypracování rychlokresby na míru pro Vás, mne prosím kontaktujte na email: aneta.schauerova@seznam.cz 

VIDEA

19. 10. 2021 - Aktuální zpráva pro nás

17. 10. 2021 - Vzkaz pro nás.

15. 10. 2021 - Pro porozumění toho, co se v nás aktuálně odehrává na energetické rovině, si pusťte toto video.

09. 10. 2021 - Pro koho je asi tak toto léčivé video určeno? 

05. 10. 2021 - Pozitivní vzkaz pro nás.

27. 09. 2021 - Máte chuť si vyslechnout tuto důležitou zprávu?

26. 09. 2021 - Rychlokresba na partnerský vztah.

24. 09. 2021 - Vzkaz pro Vás.

22. 09. 2021 - Co se máte teď zrovna dozvědět?

19. 09. 2021 - Kde se aktuálně nacházíte ve svém duchovním vývoji?

17. 09. 2021 - Pokud Váš zajímá, jak si energeticky stojíte ve Vašem vztahu, mrkněte na toto video, kde kreslím Vás a Vašeho partnera. Jedná se o rychlokresbu, která ihned pomáhá i radí, jak ke vztahu dále přistupovat.


Pokud byste mne chtěli finančně podpořit v této práci, níže vidíte vygenerované QR kódy pro platbu v českých korunách. QR platba usnadní provést platbu jednodušeji, rychleji a bez chyb. Nemusíte vyplňovat žádné údaje, prostě jen namíříte fotoaparát svého mobilu s bankovní aplikací na QR kód  a údaje o platbě se Vám samy předvyplní. .-)

MOC DĚKUJI!