Vítám Vás na svých stránkách! :-)Jmenuji se Aneta Schauerová a přišla jsem, abych Vám přibližovala duchovní svět, jeho zákonitosti a život s ním.

Předávám převážně formou výukových videí s náčrty na tabuli pro srozumitelnější pochopení. Dále formou energetických léčivých kreseb a obrazů, které pravidelně v čase nahrávám na svůj Youtube kanál a v poslední řadě také formou článků a knih, které soustavně sepisuji ve svém volném čase. 

Díky své víře v duchovní svět věřím ve spravedlnost a jsem přesvědčena, že lidé jsou v jádru dobří, jen se někomu daří lépe a někomu o něco méně to dobro vidět a realizovat. 

Ten, kdo v dobro nevěří, nevěří ani ve vyšší spravedlnost, a tak si tu žije život, aby jednou přeci jen prozřel.

Můj profesní začátek v duchovní oblasti: 
 
V roce 2014 jsem vydala svou první knihu - Duše, co tančí císařský valčík. Tuto knihu jsem sepisovala v období, kdy jsem se opět vnitřně navracela k tomu, co už jsem v sobě cítila a žila dávno ve svém dětství.

Druhá kniha Duše, co tančí tango se následně nabízela, neboť jsem v té době analyzovala vztahy -  mezi mužem a ženou pro jejich společné štěstí.

Od poloviny roku 2020 jsem začala nahrávat vzdělávací videa v oblasti duchovního vědění na svůj Youtube kanál, protože doba i technologie jdou neustále kupředu, je třeba předávat informace i z oblasti duchovna moderními rychlejšími kanály této doby. :-)

Můj youtube kanál:  https://youtube.com/c/AnetaSchauerová 

Můžete na něm kupříkladu sledovat pravidelné přenosy energetických kreseb a léčení, které jsou prováděny formou automatické kresby.

V roce 2021 mi vyšla kniha třetí Vesmírný řád, která pojednává o zákonitostech vesmíru a o tom,
jak je důležité vnímat, jakým způsobem s námi komunikuje.

V témže roce jsem začala sepisovat i skripta - vzdělávací materiál ohledně duchovního žití a jeho smyslu.
První část - Základní duchovní vědění - je hotova a ukázky naleznete v sekci články, kupříkladu zde.

V roce 2022 jsem byla vedena k pořádání seminářů, jak těch osobních tak i on-line.
Podívat se na fotografie a informace, jakým způsobem na nich pracuji, se můžete zde:

V roce 2023 přicházím s novým produktem - malování energetických léčivých obrazů, při jejichž tvoření spolupracuji se svým mužem Robertem Půbalem.

12. 10. 2023 - Velká událost - Grada mi vydává čtvrtou knihu Putování vesmírem - křest knihy se uskuteční v Tyršově domě

Co se bude dít dále...to ví Bůh, my jsme připraveni na další služby . :-)

Děkuji za Váš čas, který věnujete svému duchovnímu vývoji.