Apel na všechny ženy

10.03.2020

Žena je hlavní hybná síla vesmíru. Vše se odvíjí od ženy. 

V partnerských vztazích ona musí být ta, která si je vědoma toho, kam se vztah ubírá a má dále ubírat. Ona je ta, co si musí být vědoma sama sebe a tím pak může korigovat vztah. Uvědomělá, tj. vědomá žena řekne, když něco potřebuje od svého muže, dá mu stopku i požehnání, když ví, že je to potřeba. Nedrží a nevlastní. Její síla je v ní samé a nepotřebuje nikoho ovládat, držet či manipulovat.

Muž, který vědomou ženu ustojí, resp. stojí za ní a váží si jí, je vědomým mužem. Ví totiž, že vztah s ní ho posouvá a nabíjí. Byl by sám proti sobě, kdyby od takové ženy odcházel. To jen slaboch, který chce za každou cenu být nad ní, nesnese vedle sebe ženu vědomou, ale bude hledat tu, která se nemá ráda, protože on sám se nemá rád a jeho pojetí o sobě samém je tak nízké, že si potřebuje neustále svou nadřazenost skrze ní dokazovat.

Vědomá žena nevlastní, nedrží a přitom má.

Buďte silnými ženami! Nebojte se věřit si!

Ženy umí velice dobře nacítit ten stav, když by se dostaly do své síly, mohly by o své polovičky přijít, a tak raději zůstávají stažené a tolerují mužovi projevy, které ničí vztah.

Nebojte se! Staňte se vědomou a běžte do své síly! Máte vše ve svých rukou! Nebojte se projevit a říci, co si myslíte! Nenechte se svézt ze své cesty lidmi, kteří ve Vás tvoří pocity viny za to, když používáte svoji sílu!

Tyto lidi prostě ignorujte a jděte svou cestou dál. Cestou vědomou a silnou ve své podstatě!

Vědomá žena nezneužívá, nýbrž svou sílu vědomě používá. Někdy ji nechá odpočívat a někdy je třeba ji vzedmout a projevit v plné parádě!

Nebojte se projevit se! Být svou! V plné své kráse!