Knihy tištěné

PROSÍM POZOR ! Všechny mé knihy v případě zájmu, prosím, objednávejte přímo v knihkupectvích nebo na internetu, kupříkladu pod tímto odkazem:

https://www.kosmas.cz/nakladatelstvi/878160/aneta-schauerova-zit-srdcem/

Děkuji za pochopení, doma již v zásobě nemám...

Vesmírný řád

Tato léčivá kniha funguje jako pracovní pomůcka. Každá kapitola má za úkol dovézt čtenáře k hlubšímu zamyšlení se. Tím, že je doplněna vždy obrázkem, ke kterému jsem byla vedena, otevírá určité téma ke zpracování. Díky tomuto způsobu práce má čtenář možnost se posunout zase o krok dál, směrem k sobě. Kniha obsahově předává hlavní zákonitosti fungování vesmíru. Kapitoly na sebe nijak nenavazují, nicméně takto uceleně tvoří komplex ke kladení si otázek, jemuž by měl být během života vystaven každý jedinec. Prostřednictvím tohoto způsobu předání informací a zamyšlení se, je čtenáři umožněno si odpovědět především na následující otázky: Co obnáší jít cestou duše, srdce a rozumu? Jak s námi vesmír komunikuje? Jakým způsobem na sobě máme pracovat? A co všechno může být příčinou našich slabých, či silných stránek? Věřím, že každý, koho bude lákat si knihu přečíst, si odnese alespoň malou, nicméně pro svůj život zde na Zemi, důležitou informaci. Po objednání si a zakoupení e-knihy, zasílám knihu v PDF na Váš email.

250,00 Kč

Taje přírody

Stejně tak jako snář odkrývá symboliku našich snů, tak i tato příručka Taje přírody vám pomůže nahlédnout do tajů vašich životů díky zahradám, balkonům, jiných vybudovaných zelených míst a květinám, o které pečujete. Pomůže vám pochopit, proč máte na zahradě strom nebo nádhernou rozkvetlou květinu, v jaké oblasti života se vám daří více, a v jaké naopak méně. Pokud z jakéhokoliv důvodu nemáte žádné květiny, nepečujete o zahrady ani jiná místa s rostlinami, tak pro Vás bude zajímavá kapitola "Co přichází do života", díky které se můžete o sobě a svých bližních dozvědět něco prostřednictvím situací, které se vám dějí doma či na cestách. Tato brožura vám jednoduchou formou pomůže zase o kousek více odhalit a porozumět svému životu. Autorkou knihy je Věra Schauerová, které jsem knihu pomohla zpracovávat a vydat. Počet stran: 58

180,00 Kč

Duše, co tančí císařský valčík

Duše, co tančí císařský valčík je lehce srozumitelnou příručkou k objevení svého ztraceného já. Mnoho lidí stále ještě totiž přežívá za maskami přesvědčení, která byla vštípena zautomatizovanými procesy výchovy. Tato přesvědčení jim potom v životě způsobují neklidné myšlenky a různé vnitřní bloky. Kniha je tedy určena zejména pro ty, kteří mají zájem o své vlastní přirozené štěstí. Čtenářům opět vnese do srdce bezpodmínečnou lásku k sobě, klid, mír a blaženost. Zkrátka se jedná o průvodce svobodným bytím, který má za úkol uvolnit duši a rozbít ego, které je příčinou mnoha lidských trápení.  

200,00 Kč

Duše, co tančí tango

"Duše, co tančí tango" je navazující knihou na "Duše, co tančí císařský valčík". Jak už název napovídá, druhý díl je napsán ještě s větší odhodlaností a temperamentem pomoci druhým. Tedy lidem, kteří se stále potýkají s útrapami ve vztazích a v dalších oblastech svého života. Po přečtení a porozumění knihy se stáváme svými vlastními Bohy. Kniha Vám odhalí velké tajemství fungování vztahů nejen partnerských. Ženy pochopí, že zdroj lásky v nich je na světě tím nejdůležitějším a je třeba se s ním naučit pracovat. Muži zase zapracují na své sebeúctě a pochopí jak moc je pro ně důležitá svoboda. Tím se naše životy rázem promění ve smysluplnou cestu, navíc povzbuzenou tvořivostí a kreativitou v nás. Každý zde na zemi máme nějaký svůj úkol a kniha Vám jej pomůže poodhalit. Jsem přesvědčena, že v ní najdete hluboké myšlenky, které Vás dovedou posunout zpět k sobě. Zpátky do svého nitra, od kterého jsme se někteří odvrátili již ve svém dětství.  

200,00 Kč