Energetické léčivé obrazy

V roce 2023 přicházíme s novou službou - vypracování léčivých obrazů na míru.

Na základě Vašeho zájmu o energetické léčivé kresby jsme byli vedeni připravit takový produkt, který Vám bude sloužit po delší úsek Vašeho života. 

Jedná se o vypracování energetického léčivého obrazu Vám na míru.

K jeho vypracování potřebujeme Vaši písemnou žádost, kterou mi pošlete na email: Aneta.schauerova@seznam.cz, dále Vaše celé jméno a datum narození.

Na základě těchto informací jsme vedeni vypracovat energetický obraz, který přináší pro Vás důležité informace v oblasti Vašeho duchovního rozvoje a stálé poléčení. 

Společně se svým mužem obraz malujeme, nabíjíme a předáváme ve vhodném rámu.

Jak obraz pomáhá?

Obraz podporuje, stimuluje a proléčuje části ve Vás, které utrpěly anebo zakrněly průběhem Vašeho života. 

Povzbuzuje, dodává sílu a udává jasný směr pro další duchovní putování.

Obraz je také duchovní přípravou na životní fázi odcházení. Nezáleží na Vašem věku, protože odcházení je silný energetický proces, na který je duše připravována po určitý čas. Někdo má etapu odcházení několikatiletou, klidně se tedy připravuje na další putování a odchod z tohoto světa i dvacet let a někdo má na tento proces vyměřeno pouze několik dní či měsíců.

Ať je to tak či tak, naše energetické obrazy pracují pro přípravu odchodu duše, tak aby byl odchod co nejplynulejší a nejsmířlivější.

To znamená, že obraz Vám svým vyzařováním a tím, že je namalován přímo Vám na míru, pomáhá odbourávat vlákna, energie v podobě křivd, bolestí a dalších blokujících stavů, které by Vám bránily plynulému procesu a přípravy na tuto životní fázi.

V průběhu kresby pro Vás získáváme informace, které jsou pro Vás důležité na Vaší cestě duchovního rozvoje pro Vaše další putování. Tyto vzkazy si nahráváme do audio nahrávky, kterou Vám následně přepisujeme do textu a odevzdáváme v tištěné podobě společně se zarámovanou kresbou.

Jedná se o poměrně náročný a několika-hodinový proces, během něhož používáme léčivé byliny, kameny, peří, vykuřovadla a další pomůcky díky nimž dostáváte léčivou čistou kresbu, která podporuje a stimuluje to dobré ve Vás. Nejen ve Vašich charakterových rysech, ale nastartovává a dále podporuje i oblast Vašeho poslání a úkolů, které jste si vytyčili splnit.

Dále kresba rozšiřuje či probouzí schopnosti lépe vnímat svou intuici a prohlubuje mimosmyslové vnímání, spojuje Vás se svou duší a s Vašimi průvodci. 


Obraz si pověste na místo, kde máte klid, ať na něj dobře vidíte a můžete na něj hledět kupříkladu z křesla či postele. Mohou a budou Vám prostřednictvím těchto rozjímání nad kresbou chodit nejrůznější informace, vhledy a uvědomění.  

Cítíte-li silné vnitřní vedení nechat si namalovat obraz na míru, vězte, že to Vaše duše k Vám promlouvá. 

Kresbu vkládáme do vhodného rámu, který k ní náleží
a zasíláme spolu s vytištěným textem pro její celkově správné "uchopení" a pochopení. 

Cena obrazu činí 7. 500 kč včetně poštovného a balného a jeho velikost je 42 x 60 cm.

Obraz pečlivě balíme do fólie a zasíláme v krabici, aby nedošlo k jeho poškození. 

Po Praze Vám rádi, po předchozí domluvě, přivezeme předat obraz osobně. Abyste pro něho nemuseli nikam na poštu:-)

Níže přikládám některé z recenzí, které mi přišly na e-mail a s dovolením jejich autorů, je zde zveřejňuji.

Partnerská povídání